REGULAMIN

Niniejszy regulamin określa korzystanie z zasobów tej strony, materiałów w sekcji youtube oraz powiązanych social-mediów.

1. Niniejsza strona jest przestrzenią publiczną, niekomercyjną – dostępną dla ogółu użytkowników internetu.

2. Publikowane wpisy są własnością intelektualną autorów / powielanie tych materiałów na stronach, portalach i innych mediach jest dozwolone za wyraźną zgodą autora publikacji – poprzez kontakt mailowy i udzielenie zgody potwierdzone zwrotna korespondencją e-mail. 

3. Wykorzystywanie do własnych celów edukacyjnych lub w edukacji szkolnej –  w tym: drukowanych kopii materiałów tekstowych, artykułów, plików obrazów oraz klipów dźwiękowych oraz video jest dozwolone. Zobowiązuje się aby każdy zadbał, aby pobrane zasoby zostały wykorzystane zgodnie z ich przeznaczeniem. 

4. Publikowanie na stronach OFDM jest dozwolone – a wręcz zachęcamy, doradców metodycznych a także nauczycieli do publikowania własnych artykułów, propozycji dydaktycznych i metodycznych,  spostrzeżeń, analiz, propozycji i pomysłów edukacyjnych. Aby umieścić powyższe na stronach OFDM należy:  Skontaktować się z liderem odpowiedniej sekcji (zakładka kontakt) oraz przesłać proponowany materiał. Wszystkie materiały posiadają sygnatury: Imię i Nazwisko autora, Nazwę ośrodka metodycznego lub nazwę i adres szkoły.

5. Forum dyskusyjne jest otwarte dla wszystkich użytkowników i odwiedzających tą stronę – wymaga się jednak zachowanie etykiety i netykiety internetowej. Zabrania się używania słów, obrazów i internetowych gestów powszechnie uznawanych za obraźliwe. Na forum wypowiadaj się zgodnie z założonym tematem – unikaj treści niezwiązanych z topikiem. 

6. Radio Internetowe BELFER – miejsce , gdzie zgodnie z zapowiedzią umieszczoną w ramówce programowej możesz posłuchać interesujących audycji na różne tematy, poznać ciekawych ludzi ze świata edukacji, kultury, sztuki – których zapraszamy do audycji. Uwaga !!! : Możesz być współtwórcą naszego radia lub w nim wystąpić. W tym celu skontaktuj się mailowo pod adresem: wjakubiec@pcen.pl

7. STREAM ONLINE:  Za naszym pośrednictwem możesz dokonać relacji na żywo (Live Stream) wyświetlonej na stronie OFDM. W tym celu z wyprzedzeniem co najmniej tygodniowym skontaktuj się pod adresem: wjakubiec@pcen.pl  

8. Zachęcamy Państwa do kontaktu, do współpracy i budowania tej przestrzeni która w naszej ocenie jest słuszna i od dawna wyczekiwana. Jesteśmy przekonani, że wspólne działanie jest możliwe – a jego efekt przyniesie wymierne korzyści edukacyjne.

Z pozdrowieniami: ZESPÓŁ REDAKCYJNY OFDM.